Produkcja i montaż konstrukcji stalowych dla budynków

separator

Konstrukcje stalowe pozwolą Ci na zyskanie nowego, w pełni funkcjonalnego obiektu. Wykonujemy hale produkcyjne lub magazynowe z lekką zabudową ścian i dachu, a także inne konstrukcje, takie jak wiaty stalowe, zadaszenia, stalowe podesty i pomosty robocze z balustradami oraz pojemniki stalowe. Gotową formę malujemy powłokami antykorozyjnymi, bądź przygotowujemy do ocynku, w zależności od preferencji. Oferujemy również same kontenery stalowe lub zbiorniki stalowe w kontenerach, każde dostosowane do indywidualnych potrzeb. Tym, co wyróżnia nasze projekty jest ich funkcjonalność, najlepsze materiały oraz solidne wykonanie, zgodne ze światowymi standardami.


Produkcja i montaż rurociągów

separator

Projektujemy i wykonujemy rurociągi energetyczne, ciepłownicze, technologiczne i przemysłowe oraz węzły i instalacje cieplno–technologiczne. Zakres świadczonych usług obejmuje montaż, opiekę, modernizację i remont instalacji rurociągowych. Zlecenia realizujemy według dostarczonych projektów i dokumentacji technicznych, oferujemy także usługę opracowania indywidualnej dokumentacji projektowej na zlecenie Klienta.


Produkcja i montaż urządzeń technologicznych

separator

Oferujemy prefabrykację i montaż kompletnych instalacji technologicznych oraz technicznych ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych. Zapewniamy wsparcie na wszystkich etapach Twojego projektu. Od projektowania, poprzez prefabrykację po montaż oraz rozruch. Ofertę w zakresie instalacji technologicznych kierujemy głównie do przemysłu spożywczego, energetycznego, chemicznego, petrochemicznego i pokrewnych.